Adı Efsane 5.Bölüm Özeti 25 Şubat

Adı Efsane 5.Bölümü 25 Şubat Cumartesi yayınlandı.Her geçen bölümde daha fazla izlenen Adı Efsane reytingleri zorlayacağa benziyor.Peki sevilen dizinin 5.Bölümünde neler oldu işte Adı Efsane 5.Bölüm Özeti.

Adı Efsane 4.Bölüm son sahnesinde hakanın attığı basketle bitmişti.O basketin gireceğini hepimiz tahmin etmişizdir.Ancak dizi burada bile bizleri şaşırttı. Çünkü Hakanın bu basketi girmemişti. Takım acaba maçı kaybetti mi diye düşünürken başka bir oyuncu topu tamamladı ve son saniye basketiyle Tarık Hocanın takımı ilk maçını almış oldu.Hakan ve arkadaşlarıyla güzel bir iletişim kuran Tarık hoca okulla yapacağı sözleşmeyi kesinleştirmiş oldu.Ancak Tarık hocanın bilmediği bir şey vardı.O da Bahar hocanın il Milli Eğitim Müdürlüğüne yapmış olduğu şikayet.Bahar hoca Tarık hocayı şikayet etmiş ve Tarık Hocanın sözleşmesi dolayısıyla kızlarını kazanmak için elindeki en önemli koz olan işini kaybetmek üzeredir.

İlk maçını kazanan Hakan ve arkadaşları ilk defa bir şeyi başarmış olmanın heyecanıyla çok mutludurlar ve o akşam Bahar hocayla Tarık hocaya bir sürpriz hazırlayarak galibiyeti kutlamak isterler. Bu kutlamada Bahar hoca ne kadar  yanlış bir şey yaptığını anlar ve çok üzülür.Ertesi sabah direk İl Milli Eğitim Müdürlüğüne giden Bahar hoca şikayetini geri almak ister. Ancak dilekçesi işleme alınmış ve Milli Eğitim okula bir müfettiş gönderme kararı almıştır.

Bu arada mahkeme tarafında kızlarına yüz metreden fazla yaklaşamama kararı verilen Tarık hoca kızlarını çok özlemekte ve onları görememektedir.Kızların teyzeleri Seçi Zeyneb’in telefonunu yakalamış ve kırmıştır.Kızıyla konuşamayan Tarık Hoca çok üzülmektedir .Tarıkın arkadaşı Hasan bir telefon alır ve Zeyneb’e vermek isterler ancak mahkeme kararıyla kızlarına yaklaşamayan Tarık telefonu nasıl vereceğini düşünür.

Bu arada Tarık hoca Bahar hocanın kendisi hakkındaki şikayetinden habersizdir.Ancak Hakan ve arkadaşları öğrenmiştir ve Tarık hocaya söylemek isterler.Bunun için Hakan akşam Tarık hocanın evine gider.Zeynebe telefonu nasıl vereceğini düşünen Tarık hoca Hakan gelince telefonu ona verir ve gizlice eve girip telefonu Zeynebe vermesini ister.Hakan eve girer telefonu Zeynebe verir.Ancak tam çıkarken Melise yakalanır.Melisle konuşan Hakan babalarının onları ne kadar çok sevdiğini anlatır.Kendi babasını da anlatan Hakan ile Melis arasında bir aşk mı doğuyor acaba.Çünkü ikili birbirlerinden etkilenmeye başlamışlardır.

adi-efsane-5-bolum-hakan-melis

İki gün sonra kızlarının velayeti için mahkemeye katılacak olan Tarık hoca sözleşmeyi almak için okula gider.Müdür Bahar hocanın şikayetinden haberdir ve Tarık hocaya bir şey anlatamaz yarın sözleşmeyi vereceğini söyler.Müfettiş gelip karar vermeden sözleşme yapamayacaktır.

Seçil Bahar hocanın şikayetini öğrenir ve Tarık hocanın okuldan kovulacağına emindir.Kızlarla kötü olmak istemeyen Seçil sorunun sadece babaları olduğunu göstermek için mahkemenin verdiği kızlara yaklaşama kararını mahkemeden önce kaldırttırır. Bahar hoca daha fazla dayanamayıp akşam Tarık hocanın evine gider ve olanları anlatır ve çok üzgün olduğunu söyler.Bir sonraki gün mahkemesi olan Tarık hoca elindeki tek koz olan iş sözleşmesini de alamayacaktır.

Mahkeme günü müfettiş okula gelir.Önce Hakan ve arkadaşlarını dinleyen müfettişe çocuklar Tarık hocanın vurmadığını bunun yalan olduğunu söylerler.Daha sonra Bahar hocayı çağıran müfettiş olayı Bahar hocaya sorar Tarık hoca gerçekten öğrencisine vurdu mu yoksa Bahar hoca yalan bir iddada mı bulundu.Eğer iddaa yalan ise Bahar hocanın meslek hayatı tehlikeye girecektir. Ve Bahar hoca meslek hayatını tehlikeye atarak olayı yanlış anladığını Tarık hocanın vurmadığını söyler.Bu sırada Tarık hoca da okula gelir ve müfettiş Tarık hocayı dinlemek için çağırır.Tarık hoca beklenenin aksine öğrencisine vurduğunu kabul eder ve 5.Bölüm burada biter.

adi-efsane-5bolum-25-subat-cumartesi

Adı Efsane 6.Bölümde neler olacak.Müfettiş nasıl bir karar verecektir.Tarık hoca okuldan atılacak mı.Velayet mahkemesi nasıl sonuçlanacak.Tarık hoca mahkemeye yetişebilecek mi.Kızlarını alabilecek mi yoksa onları tamamen mi kaybedecek.Tüm bu sorulan cevabı Adı Efsane 6.Bölümde olacak.Bir sonraki bölümde görüşmek dileğiyle…

Adı Efsane 6.Bölüm Fragmanı İzle

Adı Efsane Hangi Kanalda

Adı Efsane dizisi Kanal D de yayınlanıyor.

Adı Efsane Saat Kaçta

Adı Efsane dizisi akşam saat 20:00 de yayınlanıyor.

Adı Efsane Hangi Gün

Adı Efsane dizisi Cumartesi günleri yayınlanıyor.

Adı Efsane dizisinin Yeni Bölüm ne zaman

Adı Efsane 6. bölüm 4 Mart 2017 Cumartesi günü yayınlanıyor.

Adı Efsane izle, Adı Efsane 4 Mart izle, Adı Efsane 6. bölüm izle, Adı Efsane son bölüm 6 izle,Adı Efsane 6.Bölüm canlı izle

İlgili Yazılar

Yorum Yapın